Šaty krátké

Dámské šaty Avaro SU-1445

damske-saty-avaro-su-1445.jpg

Klasické, ale zároveň také elegantní dámské šaty. Model má výstřih ve tvaru písmene "V" a krátké rukávy s malými průstřihy na ramenou. Šaty mají vzadu průstřih ve tvaru slzičky a zapínání na knoflíček. Model má volný trapézový střih. Šaty jsou vyrobené z hladkého a nepružného materiálu. Střih modelu na postavě krásně vyniká. Šaty jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - pro všednodenní nošení, např. do zaměstnání, ale také pro večerní příležitosti. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 86-88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 15-16 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1445

Dámské šaty Avaro SU-1365

damske-saty-avaro-su-1365.jpg

HIT SEZONY - originální dámské šaty, které jsou vyrobené z pěkné plastické krajky s květinovým motivem! Šaty jsou ušité z velmi kvalitní a lehké plastické krajky. Spodní část modelu má podšívku. Model má kulatý výstřih a krátké rukávy olemované volánkem. Šaty mají volný trapézový střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální volbou pro letní dny. Složení: 100 % bavlna. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: 100 cm. Délka měřená od ramene: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 26 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1365

Dámské šaty Avaro SU-1438

damske-saty-avaro-su-1438.jpg

Stylové letní dámské šaty ve španělském stylu. Šaty jsou vyrobené z hladké nepružné látky. Výstřih na gumičce svůdně odhaluje ramena. Krátké rukávy lemuje rozparek a zavazování. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 100 % tencel. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 108 cm. Délka měřená od ramene: cca 91 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 21 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1438

Dámské šaty Avaro SU-1434

damske-saty-avaro-su-1434.jpg

Stylové letní dámské šaty ve španělském stylu. Šaty jsou vyrobené z hladké, vzdušné a nepružné látky. Výstřih na gumičce svůdně odhaluje ramena. Krátké rukávy lemuje gumička. Model má volný a pohodlný asymetrický střih. Spodní okraj modelu lemuje ozdobný dvojitý volánek. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 50 % tencel, 50 % viskóza. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 112 cm. Délka boční strany měřená od výstřihu: cca 89 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 17 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1434

Dámské košilové šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1431

damske-kosilove-saty-v-namornickem-stylu-avaro-su-1431.jpg

Stylové dámské košilové šaty v námořnickém stylu. Šaty jsou vyrobené z lehké a vzdušné látky s kontrastními proužky. Výstřih lemuje límeček. Kimonové rukávy jsou krátké. Šaty se ve přední části zapínají knoflíčky. Přední díl modelu zdobí kapsy. Šaty jsou doplněné tenkým páskem k zavazování. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 100 % viskóza. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 118 cm. Délka boční strany měřená od výstřihu: cca 89 cm.

Dámské košilové šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1431

Dámské šaty Avaro SU-1430

damske-saty-avaro-su-1430.jpg

Stylové dámské košilové šaty. Šaty jsou vyrobené z lehké a vzdušné látky. Výstřih lemuje límeček. Krátké rukávy jsou zakončené rozparkem a zavazováním. Šaty se ve přední části zapínají knoflíčky. Přední díl modelu zdobí kapsy. Šaty doplňuje tenký pásek k zavazování. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 50 % tencel, 50 % viskóza. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 114 cm. Délka boční strany měřená od výstřihu: cca 87 cm. Délka rukávu: cca 22 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1430

Dámské šaty Avaro SU-1412

damske-saty-avaro-su-1412.jpg

Klasické dámské šaty. Model má kulatý výstřih a krátké kimonové rukávy. V pase je široká guma, která úžasně zvýrazňuje pas. Na bocích modelu jsou kapsy. Model má délku midi. Šaty jsou vyrobené z pružné bavlněné látky příjemné na dotyk. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 90 % bavlna, 10 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 102-104 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1412

Dámské šaty Avaro SU-1397

damske-saty-avaro-su-1397.jpg

Nejmódnější dámské šaty této sezony. Výstřih ve tvaru písmene "V" je ozdobený svůdným chokerem. Model má krátké rukávy a jednoduchý volný střih. Šaty jsou vyrobené z hladkého nepružného materiálu. Střih modelu krásně na postavě vyniká. Šaty jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Složení: 95 % polyester, 5 % spandex. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 82-85 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 16-17 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1397

Dámské šaty Avaro SU-1427

damske-saty-avaro-su-1427.jpg

Teplákové dámské šaty v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené z pružné bavlněné vzorované látky příjemné na dotyk. Model má lodičkový výstřih a krátké kimonové rukávy. Zadní díl modelu je prodloužený. Model má volný střih typu oversize s kapsami na bocích. Šaty skvěle padnou, zakrývají všechny případné nedostatky postavy a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 130 cm. Délka boční strany měřená od výstřihu: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 32 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1427

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1425

damske-saty-v-namornickem-stylu-avaro-su-1425.jpg

Módní dámské šaty v námořnickém stylu. Model má lodičkový výstřih a krátké rukávy. Výstřih a rukávy jsou olemované zlatými lemovkami. V pase je gumička a a také šňůrky pro zavazování. Model má tulipánový střih s lehce rozšířenými boky a s kapsami na bocích. Šaty jsou vyrobené z pružné bavlněné pruhované látky. Na předním dílu modelu je zlatý nápis VOGUE. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 100 cm. Délka měřená od ramene: cca 89 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 15 cm.

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1425

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1421

damske-saty-v-namornickem-stylu-avaro-su-1421.jpg

Módní dámské šaty v námořnickém stylu. Model má kulatý výstřih a malé krátké rukávy. V pase je gumička a pásek zvýrazňující pas. Model má tulipánový střih s lehce rozšířenými boky a kapsami na bocích. Šaty jsou vyrobené z pružné bavlněné pruhované látky a z tmavě modré látky. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 92 cm. Obvod v pase: 66-88 cm. Délka boční strany měřená od výstřihu: cca 89 cm. Długość rękawa mierzona od dekoltu: ok. 13 cm.

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1421

Dámské šaty Avaro SU-1340

damske-saty-avaro-su-1340.jpg

Nejmódnější šaty této sezony. Model má kulatý výstřih a ozdobné krátké rukávy. Šaty se vzadu zapínají skrytým zipem. Model má vypasovaný střih. Šaty jsou vyrobené z nepružného hladkého materiálu. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - pro všednodenní nošení, např. do zaměstnání, ale také pro večerní příležitosti. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 86-88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 22-23 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1340

Dámské letní šaty Avaro SU-1408

damske-letni-saty-avaro-su-1408.jpg

HIT SEZONY - stylové letní dámské šaty! Šaty jsou vyrobené z lehké bavlněné látky. Model je ozdobený plastickou výšivkou a ažurovými vsadkami, které dodávají šatům zvláštní a neobyčejný půvab. Výstřih je kulatý. Model má vzadu průstřih ve tvaru slzičky a zavazování. Rukávy jsou krátké. Model má volný trapézový střih. Spodní okraj šatů lemuje volánek. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 100 % bavlna. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 100 cm Délka měřená od výstřihu: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 21 cm.

Dámské letní šaty Avaro SU-1408

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1401

damske-saty-v-namornickem-stylu-avaro-su-1401.jpg

Módní dámské šaty v námořnickém stylu. Model má lodičkový výstřih a krátké kimonové rukávy. Na předním dílu modelu je ozdobná kapsička. Vzadu je na šatech ozdobné zavazování. Model má na bocích kapsy. Zadní díl šatů je prodloužený. Šaty jsou vyrobené z pružné bavlněné pruhované látky příjemné na dotyk. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 122 cm Délka měřená od ramene: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 29 cm.

Dámské šaty v námořnickém stylu Avaro SU-1401

Dámské šaty Avaro SU-1440

damske-saty-avaro-su-1440.jpg

Klasické, ale zároveň také elegantní šaty. Model má kulatý výstřih. Krátké rukávy zdobí módní průstřihy na ramenou. Vzadu je průstřih ve tvaru slzičky a zapínání na knoflíček. Model je vyrobený z hladkého nepružného materiálu. Šaty mají střih ve tvaru písmene "A". Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - pro každodenní nošení, např. do zaměstnání, ale také pro večerní příležitosti. Tento model prostě musíte mít! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 86-88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 33-34 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1440

Klasické dámské šaty Avaro SU-1392

Klasické, ale zároveň také elegantní dámské šaty. Model má kulatý výstřih. Krátké rukávy jsou ušité z jemné krajky. Šaty se vzadu zapínají skrytým zipem. Vzadu je rozparek. Model má vypasovaný pouzdrový střih. Šaty jsou vyrobené z hladkého a nepružného materiálu. Střih modelu na postavě krásně vyniká. Šaty jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - např. do zaměstnání, na oslavu prvního svatého přijímání, nebo pro večerní příležitosti. Složení: 95 % polyester, 5 % spandex. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 88-91 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 12-13 cm.

Klasické dámské šaty Avaro SU-1392

Klasické dámské šaty Avaro SU-1392

Dámské šaty Avaro SU-1375

damske-saty-avaro-su-1375.jpg

Elegantní dámské šaty se střihem ve tvaru písmene "A". Model má kulatý výstřih a krátké rukávy. Šaty se vzadu zapínají skrytým zipem. Model má volný a pohodlný střih. Šaty jsou vyrobené z nepružné hladké látky s pěkným květinovým vzorem. Střih modelu na postavě krásně vyniká. Šaty jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - pro všednodenní nošení, např. do zaměstnání, ale také pro večerní příležitosti. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 96-98 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 20-21 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1375

Dámské šaty Avaro SU-1416

Klasické, ale zároveň také elegantní šaty. Model má kulatý výstřih, krátké rukávy a na předním dílu jsou kapsy. Model je vyrobený z hladkého a lehce pružného materiálu. Šaty mají volný tulipánový střih s lehce rozšířenými boky. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost - pro každodenní nošení, např. do zaměstnání. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 92-95 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 24-25 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1416

Dámské šaty Avaro SU-1416

TOPlist