Průsvitné šaty

Jak se nosí šaty? Mnohé dámy v nich vypadají sofistikovaně, konzervativně, jiné nudně, ale když žena ví, co jí sluší či co si může dovolit, je to v každém případě ideální spojení. A proto jsou tady pro vás dámy průsvitné šaty. Krásné dámy rády odhalují své vnady, dokonalé proporce nebo vypracované tělo, pravdou však je, že jenom umíme-li odhadnout správnou míru odhalení, máme vyhráno. Mírně průsvitné luxusní saténové šaty jsou zárukou dokonalosti, jsou-li nošeny ve správných velikostech. Ještě více sexy je však oblečení, které ve známé pohádce oblékala chytrá horákyně. Oblečena neoblečena aneb v krátkých šatech s rukávem nebo vsadkami z průsvitné lehké látky musí každá žena vypadat božsky. Nebo že by spíše ďábelsky?

Šaty Basya – Livia Corsetti

saty-basya-livia-corsetti.jpg

Krásné šaty Basya LivCo , které zvýrazní Vaše přednosti. Šaty jsou vyrobeny z průsvitné tkaniny černé barvy. Šaty perfektně přiléhají k tělu a zvýrazňují ženské křivky. Mezi ňadry se vyjímá smyslný vzor. Buďte originální a svůdná, s těmito šaty je to tak snadné! Materiálové složení: 90% Polyamid, 10% Elastan. Barva: černá. Velikost: S/L.

Šaty Basya - Livia Corsetti

Dámské šaty Avaro SU-1361

damske-saty-avaro-su-1361.jpg

Půvabné, žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného, vzorovaného šifonu. Model má podšívku, kulatý výstřih a 3/4 rukávy olemované gumičkou. Spodní část šatů je olemovaná volánkem, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 104 cm. Délka měřená od ramene: cca 86 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 43 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1361

Dámské šaty Avaro SU-1318

damske-saty-avaro-su-1318.jpg

Půvabné a velmi žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného, vzorovaného šifonu. Model má podšívku. Výstřih je kulatý. Dlouhé rukávy jsou olemované malým volánkem. Spodní okraj šatů lemuje volánek, který dodává celému modelu neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 106 cm. Délka měřená od ramene: cca 88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 58 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1318

Dámské šaty Avaro SU-1316

damske-saty-avaro-su-1316.jpg

Půvabné, žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného, vzorovaného šifonu. Model má podšívku, kulatý výstřih a dlouhé rukávy olemované malým volánkem. Spodní část šatů je olemovaná volánkem, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 106 cm. Délka měřená od ramene: cca 88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 58 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1316

Dámské šaty Avaro SU-1314

damske-saty-avaro-su-1314.jpg

Půvabné, žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s pěknými květy. Model má podšívku. Kulatý výstřih zdobí průstřih a zavazování. Rukávy ve 3/4 délce jsou olemované malým volánkem. Model má volný a pohodlný střih typu oversize. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 106 cm. Délka měřená od ramene: cca 85 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 42 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1314

Dámské šaty Avaro SU-1369

damske-saty-avaro-su-1369.jpg

Stylové šaty s plisovanou spodní částí. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu. Model má podšívku. V pase je gumička, díky které se model krásně přizpůsobuje postavě. Spodní část šatů je lehce rozšířená. Kulatý výstřih zdobí zavazování. Rukávy ve 3/4 délce mají průstřih a ozdobné zavazování. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 96 cm. Délka měřená od ramene: cca 82 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 59 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1369

Šaty Diesel D-MANZU ABITO Černá

saty-diesel-d-manzu-abito-cerna.jpg

Šaty Diesel D-MANZU ABITO. Dámské šaty Diesel na tenká ramínky. Šaty jsou přiléhavého střihu, pod prsy mají ozdobný pruh průsvitné látky. Ramínka mají nastavitelnou délku, stejně jako dva ozdobné pruhy na lopatkách. Na levém boku je stahovací šňůrka, díky které můžete upravit délku šatů. Materiál: 50% Bavlna 50% Viskóza + 100% Polyester

Šaty Diesel D-MANZU ABITO Černá

Dámské šaty Avaro SU-1478

damske-saty-avaro-su-1478.jpg

Módní dámské šaty ve španělském stylu v úžasném barevném provedení. Výstřih na gumičce svůdně odhaluje ramena. Výstřih je navíc ozdobený volánkem, průstřihem a zavazováním. Rukávy ve 3/4 délce lemuje volánek. V pase je gumička, díky které jsou šaty pěkně vypasované. Šaty jsou vyrobené ze smyslného a lehce průsvitného materiálu s pěkným panteřím vzorem. Model má podšívku. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 98 cm. Délka měřená od výstřihu: cca 87cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 50 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1478

Dámské šaty Avaro SU-1479

damske-saty-avaro-su-1479.jpg

Nejmódnější šaty této sezony v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s pěkným květinovým vzorem. Model má podšívku. Výstřih je kulatý a zdobí jej průstřih ve tvaru slzičky a zavazování. Ve přední části modelu jsou krajkové vsadky. Dlouhé rukávy lemuje gumička. Spodní okraj modelu lemuje volánek, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih typu oversize. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 104 cm. Délka měřená od ramene: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 57 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1479

Dámské šaty Avaro SU-1481

damske-saty-avaro-su-1481.jpg

Nejmódnější šaty této sezony v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s pěkným květinovým vzorem. Model má podšívku. Výstřih je kulatý a ozdobený průstřihem ve tvaru slzičky a zavazováním. Ve přední části modelu jsou krajkové vsadky. Dlouhé rukávy lemuje gumička. Spodní okraj modelu lemuje volánek, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih typu oversize. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 104 cm. Délka měřená od ramene: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 57 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1481

Dámské šaty Avaro SU-1482

damske-saty-avaro-su-1482.jpg

Nejmódnější šaty této sezony v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s pěkným květinovým vzorem. Model má podšívku. Výstřih je kulatý a zdobí jej průstřih ve tvaru slzičky se zavazováním. Ve přední části modelu jsou krajkové vsadky. Dlouhé rukávy jsou olemované gumičkou. Spodní okraj modelu lemuje volánek, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih typu oversize. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 104 cm. Délka měřená od ramene: cca 87 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 57 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1482

Dámské šaty Avaro SU-1483

damske-saty-avaro-su-1483.jpg

Nejmódnější šaty této sezony v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s panteřím vzorem. Model má podšívku. Výstřih je kulatý. Rukávy ve 3/4 délce lemuje gumička. Spodní okraj modelu lemuje volánek, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 110 cm. Délka měřená od ramene: cca 89 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 43 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1483

Dámské šaty Avaro SU-1484

damske-saty-avaro-su-1484.jpg

Nejmódnější šaty této sezony v úžasném barevném provedení. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného šifonu s pěkným květinovým vzorem. Model má podšívku. Výstřih je kulatý a zdobí jej průstřih ve tvaru slzičky a zavazování. V pase je gumička, díky které jsou šaty pěkně vypasované. Dlouhé rukávy jsou ozdobené pěknými volánky a jsou olemované gumičkou. Spodní okraj modelu lemuje dvojitý volánek, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty krásně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vypadat vždy krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 104 cm. Délka měřená od ramene: cca 89 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 59 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1484

Vřesové šaty s průsvitnými rukávy (GOOD113)

vresove-saty-s-prusvitnymi-rukavy-good113.jpg

Krásné šaty s průsvitnými rukávy a jemně rozšířeným střihem. Vzadu je vykrojení ve tvaru slzy se zapínáním na knoflíček. Rukávy jsou lémované manžetami. Celek je vyrobený z vysoce kvalitního, elastického materiálu. Tento model vypadá nádherně na těle. Složení: 95% polyester, 5% elastan Velikost Šířka šatů v ramenou Šířka šatů v podpaží (x2) Šířka šatů v pase (x2) Šířka šatů u boků (x2) Šířka šatů ve spodní části Délka šatů měřena od ramene Délka šatů měřena od podpaží Délka rukávu měřená od ramene Délka rukávu měřená od podpaží S (36) 35 41 38 43 62 89 68 48 35 M (38) 37 43 39 44 63 90 68 49 36 L (40) 39 45 40 45 64 91 68 50 37 XL (42) 41 47 41 46 65 92 68 51 38

Vřesové šaty s průsvitnými rukávy (GOOD113)

Dámské šaty Avaro SU-1522

damske-saty-avaro-su-1522.jpg

Stylové dámské šaty v úžasném barevném provedení. Model má svůdný přeložený obálkový výstřih. Dlouhé rukávy jsou olemované gumičkou a volánkem. V pase je guma, díky které jsou šaty ideálně vypasované. Spodní část modelu je rozšířená. Šaty jsou vyrobené z lehce průsvitného šifonu s módním vzorem á la boho. Model má podšívku. Šaty jsou vhodné pro jakoukoliv příležitosti - pro každodenní nošení např. do zaměstnání, ale také pro blížící se vánoční svátky. Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 102 cm. Délka měřená od ramene: cca 90 cm. Długość rękawa mierzona od ramienia: ok. 61 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1522

TOPlist