Krásné šaty

Erotické šaty Tessoro 244

eroticke-saty-tessoro-244.jpg

Svůdná košilka jako stvořená pro romantický večer ve dvou. Vhodná jako dárek. Vyrobená ze třech druhů elastického materiálu, moderní leopardí vzor. Zavazování za krkem, odkrytá záda. Dokonale se přizpůsobuje postavě. V kompletu se smyslnými tangy...

Erotické šaty Tessoro 244

Top Secret Šaty HELLY dámské

top-secret-saty-helly-damske.jpg

Vynikající a moderní dámské šaty. Vyrobeno z velmi jemného a vzdušného materiálu. Skvěle uspořádá a dává siluetu neuvěřitelnou lehkost. Kolenní délka dokonale zakryje nedostatky obrázku. Šaty mají límec, který mu dodává elegantní charakter. Zapínáno pomocí knoflíků, má v pase volné vázání. Rukávy o délce 7/8. Šaty jsou k dispozici v černé barvě.

Top Secret Šaty HELLY dámské

Top Secret Šaty BOWI II dámské

top-secret-saty-bowi-ii-damske.jpg

Moderní dámské šaty, vyrobené ve stylu košile. Volný a vzdušný, umožňuje úplnou volnost pohybu. Délka kolen je ideální pro každodenní nošení. Polovina zapnutá. V-krk. V pase je umístěn pás, který zdůrazňuje postavu. Srolované rukávy, upevněné klasickými knoflíky. Celek je zcela hladký. Šaty jsou k dispozici v zelené barvě.

Top Secret Šaty BOWI II dámské

Top Secret Šaty BOWIE II dámské

top-secret-saty-bowie-ii-damske.jpg

Krásné, jednoduché dámské šaty z pěkného tištěného materiálu. Má velký V-krk a široký pásek. Vypadá krásně na ženském těle a pěkně zobrazuje všechny jeho výhody. Díky volnému střihu funguje dobře jak v kancelářském stylu, tak v nečekaném termínu. Šaty jsou k dispozici v černé barvě.

Top Secret Šaty BOWIE II dámské

Top Secret Šaty SELENA dámské

top-secret-saty-selena-damske.jpg

Zajímavé šaty s volným střihem s 3/4 rukávy zakončené gumičkou. Jsou vyrobeny z příjemného materiálu na dotek a je ideální volbou pro jarní procházky. Šaty jsou k dispozici v černé barvě.

Top Secret Šaty SELENA dámské

Top Secret Šaty EVITY II dámské

top-secret-saty-evity-ii-damske.jpg

Zajímavé šaty s volným střihem s nafouknutými rukávy zakončené gumičkou. Je vyroben z příjemného materiálu na dotek a je ideální volbou pro jarní procházky. Elastická šitá v pase způsobuje pěkné podtržení a zdůraznění ženských hodnot. Šaty nezavádějí typ obuvi, téměř všechny se přizpůsobí. Šaty jsou k dispozici v černé barvě.

Top Secret Šaty EVITY II dámské

Top Secret Šaty FRYSA dámské

top-secret-saty-frysa-damske.jpg

Originální tištěné dámské šaty. Velmi vzdušné a lehké, ideální pro jaro. Má krásný V-krk. Zúžený v pase pomocí poměrně tlustého svaru, který má také čtyři velká tlačítka. Délka kolen je poměrně volná, díky čemuž šaty vypadají krásně. Rukávy padají volně. Dokončeno mírným zúžením upevněným dvěma knoflíky. Šaty ve velmi silném leopardím vzoru. Perfektní každý den. Šaty k dispozici v béžové.

Top Secret Šaty FRYSA dámské

Top Secret Šaty BOWI dámské

top-secret-saty-bowi-damske.jpg

Extrémně vzdušné a lehké šaty, vyrobené z materiálu s květinovým vzorem. Je připevněn na přední straně a má pásek k uvázání v pase. Úžasně zdůrazňuje ženské tvary a odhaluje jeho největší výhody. Má pěkný výstřih do V a kolena. Skvělá nabídka pro práci i každý den. Šaty jsou k dispozici v tmavě modré.

Top Secret Šaty BOWI dámské

TOPlist