Dlouhé dámské šaty

Šaty Diesel D-ELAB ABITO Šedá

saty-diesel-d-elab-abito-seda.jpg

Šaty Diesel D-ELAB ABITO. Dámské šedé šaty Diesel s bílými detaily z jehněčí kůže. Šaty mají dlouhý rukáv, kulatý výstřih a jsou v délce nad kolena. Lem rukávů a spodní lem jsou z elastického nápletu, takže se vám skvěle přizpůsobí. Materiál: 100% Bavlna + 100% Jehněčí kůže

Šaty Diesel D-ELAB ABITO Šedá

Dámské šaty Avaro SU-1337

damske-saty-avaro-su-1337.jpg

Nejmódnější košilové šaty této sezony. Šaty jsou vyrobené z nepružného, měkkého, džínového, mramorovaného materiálu. Model se ve přední části zapíná knoflíčky. Přední část modelu zdobí kapsy. Výstřih je olemovaný límečkem. Dlouhé rukávy je možné ohrnout a vykasat na 3/4 délku. Pas modelu je možné zvýraznit pleteným páskem. Model má střih ve tvaru písmene "A". Střih šatů úžasně na postavě vyniká. Šaty jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Tento model prostě musíte mít! Složení: 95 % bavlna, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka měřená od ramene: cca 78-80 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 58-59 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1337

Dámské šaty Avaro SU-1336

damske-saty-avaro-su-1336.jpg

Úžasné dámské šaty, které jsou vyrobené z nepružného materiálu imitujícího džínovinu. Přední díl modelu je ozdobený módními perličkami. Šaty mají kulatý výstřih. Dlouhé rukávy je možné ohrnout a vykasat na 3/4 délku. Na bocích modelu jsou kapsičky. Spodní okraj šatů lemuje gumička. Šaty mají délku midi a volný a pohodlný střih typu oversize. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Složení: 65 % viskóza, 35 % polyester. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 100 cm. Délka měřená od ramene: cca 93 cm. Délka rukávu měřená od výstřihu: cca 65 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1336

Dámské šaty Avaro SU-1355

damske-saty-avaro-su-1355.jpg

Nejmódnější košilové šaty/tunika této sezony. Šaty jsou vyrobené z nepružného měkkého džínového materiálu. Model se ve přední části zapíná knoflíčky. Přední část modelu zdobí kapsy. Výstřih je olemovaný límečkem. Dlouhé rukávy je možné ohrnout a vykasat na 3/4 délku. Na bocích modelu jsou rozparky. Model má volný střih typu oversize. Šaty úžasně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Tento model prostě musíte mít! Složení: 100 % bavlna. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka předního dílu měřená od ramene: cca 89-91 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 53-54 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1355

Dámské šaty Avaro SU-1356

damske-saty-avaro-su-1356.jpg

Nejmódnější košilové šaty/tunika této sezony. Šaty jsou vyrobené z nepružného měkkého džínového materiálu. Model se ve přední části zapíná knoflíčky. Ve přední části jsou kapsy. Výstřih je olemovaný límečkem. Dlouhé rukávy je možné ohrnout a vykasat na 3/4 délku. V pase modelu jsou šňůrky, díky kterým je možné pas zvýraznit. Model má volný střih typu oversize. Šaty úžasně na postavě vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. Tento model prostě musíte mít! Složení: 100 % bavlna. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Délka předního dílu měřená od ramene: cca 77-79 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 57-58 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1356

Dámské šaty Avaro SU-1318

damske-saty-avaro-su-1318.jpg

Půvabné a velmi žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného, vzorovaného šifonu. Model má podšívku. Výstřih je kulatý. Dlouhé rukávy jsou olemované malým volánkem. Spodní okraj šatů lemuje volánek, který dodává celému modelu neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 106 cm. Délka měřená od ramene: cca 88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 58 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1318

Dámské šaty Avaro SU-1317

damske-saty-avaro-su-1317.jpg

Půvabné, žensky působící šaty v romantickém stylu. Šaty jsou vyrobené ze smyslného, lehce průsvitného, vzorovaného šifonu. Model má podšívku, kulatý výstřih a dlouhé rukávy olemované jemným volánkem. Spodní část šatů je olemovaná volánkem, který dodává šatům neobyčejný půvab. Model má volný a pohodlný střih. Šaty na postavě krásně vynikají a jsou ideální pro jakoukoliv příležitost. V tomto modelu budete vždy vypadat krásně a budete okouzlovat svým stylem! Složení: 95 % polyester, 5 % elastan. Modelka na fotografii je vysoká 175 cm a běžně nosí velikost S. Rozměry: Obvod v prsou: cca 106 cm. Délka měřená od ramene: cca 88 cm. Délka rukávu měřená od ramene: cca 58 cm.

Dámské šaty Avaro SU-1317

TOPlist